Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1513

Obowiązki:

A
Zakres ogólnych obowiązków pracownika :
1.Dbałość o dobre imię i prestiż szkoły.
2.Rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy.
3.Dokładne i sumienne wykonywanie poleceń dyrektora szkoły.
4.Bieżące informowanie dyrektora szkoły o stanie prowadzonych spraw.
5.Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych spraw.
6.Przestrzeganie ustalonego w szkole porządku pracy.
7.Przestrzeganie przepisów i zasad BHP i P.POŻ .
8.Należyta dbałość o mienie zakładu, miejsce pracy, powierzony sprzęt itp.
9.Przestrzeganie tajemnicy służbowej, określonej w odrębnych przepisach.
10.Kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy.
B
Zakres szczegółowych obowiązków i odpowiedzialności pracownika w wymiarze 1,0 etatu
na stanowisku kierownika gospodarczego w zakresie :
a/ spraw gospodarczo-administracyjnych
b/ bezpieczeństwo i higiena pracy oaz ochrony p.poż.
c/ inwestycji
A. Kierownik gospodarczy zobowiązany jest : 1. Nadzorować i koordynować pracę podległych służbowo pracowników ( dot. obsługi) oraz przestrzegać czasu pracy i jego efektywnego wykorzystywania przez pracowników.
2. Kontrolowanie porządku i stanu technicznego.
3. Przestrzegać regulaminów, instrukcji itp. oraz kontrolować ich przestrzegania przez podległych pracowników.
4. Prowadzić sprawozdawczość przewidzianą dla działalności gospodarczo-administracyjnej
i inwestycyjnej.
5.Prowadzenie Rejestru zamówień publicznych.
6.Prowadzenie bieżącej ewidencji majątku szkoły.
7.Przeprowadzenie inwentaryzacji majątku szkoły.
8.Przeprowadzenie procedur zamówień i zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane.
9. Przyjmować zgłoszenia podległych pracowników o uszkodzeniach, zniszczeniach czy awariach oraz zlecać ich naprawę i usunięcie.
10.Prowadzenie reklamacji i napraw pogwarancyjnych towarów i usług.
11.Sporządzanie umów, naliczanie opłat, korespondencja handlowa związana z udostępnianiem
i najmowaniem pomieszczeń.
12. Gromadzenie i przechowywanie certyfikatów, gwarancji i kopii rachunków

B.W zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy:
1. Występować do dyrektora szkoły z zaleceniami usunięcia stwierdzonych zagrożeń i uchybień
w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
2.Niezwłocznie zgłaszać dyrektorowi szkoły przypadki stwierdzenia bezpośredniego zagrożenia uczniów i pracowników.
3.Kontrolować właściwe zaopatrzenie pracowników w odzież ochronną.
4.Nadzór nad realizacją i przestrzeganiem stosowania procedur HACAP.

C.W zakresie inwestycji:
1.Prawidłowo opracowywać- w porozumieniu i po konsultacji z dyrektorem szkoły i głównym księgowym- polany inwestycyjne i budowlane:
a) wieloletnie, b) roczne , c) kwartalne.
2.Zabezpieczać zadania inwestycyjne w potrzebną dokumentację projektowo-techniczną.
3.nPrzeprowadzać akcje ofertowe na zakupy inwestycyjne, roboty budowlane i projektowe, przy jednoczesnym przestrzeganiu ustawy o zmówieniach publicznych.
4.Zawierać porozumienia wstępne i przygotowywać umowy na zakupy inwestycyjne oraz roboty budowlane do podpisywania z zachowaniem jak najkorzystniejszych warunków umownych dla szkoły.
5. Analizować dokumentację projektowo-techniczną pod względem jej rzetelności wykonania, stosowania najnowszych rozwiązań, a także posiadania niezbędnych uzgodnień.
6.Uzyskiwać pozwolenia budowlane na modernizację i rozbudowę.
7.Nadzorować przestrzeganie terminów w zakresie składania zamówień, podpisywania protokołów odbioru, biegu dokumentacji itp.
9.Przestrzegać terminowego i jakościowego wykonania prac budowlanych i inwestycyjnych, sprawdzanie faktur, rachunków itp. na zgodność z wykonywaną pracą i zawartą umową.
10.Prowadzić prawidłowo ewidencję i dokumentację inwestycyjną.
11.Przejawiać inicjatywę i aktywność zawodową, wywiązywać się z powierzonych obowiązków, należycie spełniać funkcję usługową wobec zakładu pracy.
C
Pracownik odpowiada za całokształt spraw należących do jego obowiązków oraz za powierzone mu mienie.
Wykonywanie innych prac niż wymienione wyżej, zleconych przez dyrektora szkoły, a związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane: wykształcenie wyższe; 2 lata doświadczenia zawodowego;

Miejsce pracy: Spawaczy 3D, 65-119 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy