BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Kierownik Finansowy

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Goleniów k Szczecin

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie aspekty finansowo – księgowe spółki oraz wsparcie i współpracę w codziennych kwestiach z kierownikiem zakładu. Samodzielne raportowanie i księgowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i procedurami do menagera fabryki w Goleniowie oraz do centrali w Danii. Przygotowywanie przelewów bankowych. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak: Urzad Skarbowy, ZUS – w sprawach podatkowych, kadrowych (VAT, wypłaty, umowy o pracę).

Oferujemy:

• interesujące wyzwania zawodowe w stabilnej duńskiej firmie będącej liderem w swoim sektorze,

• wysoki poziom samodzielności w wykonywaniu powieżonych obowiązków,

• przygotowanie do realizacji zadań na kilkudniowym szkoleniu w duńskim oddziale firmy,

• pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku,

• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Oczekujemy:

• min. 3 latniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, zdobywane w firmach produkcyjnych,

• gruntownej wiedzy z obszaru finansów oraz rachunkowiści finansowej,

• wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia oraz zrozumienia specyfiki funkcjonowania działu finansowo-księgowego w środowisku produkcyjnym,

• gotowości i otwartości do nauki wewnętrznego systemu „ERP”, podejmowania różnych zadań pojawiających się w zależności od sytuacji w zakładzie produkcyjnym tj. księgowość, prace administracyjne itp.,

• znajomości języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie ( codzienna komunikacja z managerem zakładu w języku angielskim).