Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/5644

Obowiązki:

współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju biznesu dla podległej placówki we współpracy z Regionalnym Managerem Sprzedaży,
zarządzanie wynikami finansowymi podległej placówki i nieustanne doskonalenie procesów oraz efektywności działań sprzedażowych,
zarządzenie i rozwój podległego zespołu (zarówno pracowników placówki jak też handlowców bezpośrednio pracujących z klientami) - rekrutacja pracowników, ustalanie i rozliczanie celów, rozwój umiejętności i postaw oraz coaching i wsparcie w realizacji celów biznesowych oraz komunikacja wewnętrzna,
monitorowanie i analiza wskaźników KPI dla podległej placówki i realizacja założonych celów na te wskaźniki,
ścisła współpraca i skuteczna wymiana informacji z Zespołami Contact Center, BOK, Zakupów i innymi jednostkami współpracującymi w centrali firmy (Stężyca),
umacnianie relacji z kluczowymi klientami, pełnienie roli ambasadora marki i zapewnienie nieustannego wzrostu biznesu i satysfakcji klientów w podległym regionie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: wyższe, umiejętności: zarządcze, sprzedażowe, negocjacyjne,uprawnienia: prawo jazdy kategorii B, doświadczenie zawodowe: doświadczenie kierowniczeznajomość języków obcych: język polski zaawansowany, język angielski komunikatywny

Miejsce pracy: LUBELSKA 46, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy