Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Kierownik Fabryki

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym, kierowanie zespołem,
  • dbanie o warunki i bezpieczeństwo pracy,
  • kierowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi,
  • zapewnienie realizacji założonych celów produkcyjnych związanych
  • z terminowością, jakością i kosztami,
  • nadzór nad działaniami korygującymi, mającymi na celu optymalizację procesu
  • produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (min. 100 osób),
  • umiejętność zarządzenia produkcją małoseryjną,
  • wiedza z zakresu Lean Management,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na nowe rozwiązania,
  • gotowość do pracy w okolicach Gdańska,
  • prawo jazdy kat.B.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku, w tym samochód służbowy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.