Kierownik Elektromarketu

Jarosław, podkarpackie

Adreams

Opis stanowiska pracy

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, niebojących się wyzwań.
Zajmujemy się seroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta- lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce- poszukujemy pracowników na stanowisko:
Kierownik elektormarketu

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)
Lubisz handel i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą? Koszasz pracę z ludźmi i posiadasz wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi? Nie boisz się nowych wyzwań związanych z pracą?

TO ZNACZY, ŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Za co będziesz odpowiedzialny:
- Zarządzanie salonem sprzedaży oraz zespołem
- Zarządzanie podległym zespołem

Co możesz zyskać pracując u nas:
- Umowę o pracę bez okresu próbnego
- Benefity- Multisport, ubezpieczenie, atrakcyjne szkolenia
- Zniżka pracownicza- korzystne warunki zakupu z oferty
- Najwyższe zarobki w branży, nieograniczone pieniądze w systemie premiowym oraz liczne konkursy sprzedażowe
- Pakiet ubezpieczeń oraz opiekę naszej fundacji "Włącz się" dla Ciebie i Twoich bliskich

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy.... Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.

Gwarantujemy że współpraca z nami rozwinie Twój biznes tak jak to sobie wymarzyłeś.
Zapraszamy do kontaktu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta