Kierownik Ekonomiczny Kontraktu

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Ekonomicznego Kontraktu będzie odpowiadała za ścisłą współpracę z Kierownikami Projektu w obszarze finansowo-kosztowym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, lidera nowoczesnego budownictwa, pełniącego rolę Generalnego Wykonawcy oraz dostarczającego rozwiązania w zakresie prefabrykacji z ulokowaniem w Poznaniu szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Kierownika Ekonomicznego Kontraktu.

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kierownikami Projektu w obszarze finansowo-kosztowym,
  • Kontrola pod względem kosztowym i terminowym realizacji kontraktów budowlanych w zakresie generalnego wykonawstwa oraz produkcji prefabrykatów.
  • Przygotowywanie analiz, raportów finansowych, kosztowych,
  • Weryfikacja poziomu realizacji i zaawansowania projektów w oparciu o założony harmonogram,
  • Weryfikacja kosztów pod względem rynkowym oraz realności budżetu danej inwestycji/projektu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub budowlane),
  • Doświadczenie w pracy z Generalnym Wykonawcą z kierownikami kontraktów/projektów (warunek konieczny),
  • Dobra znajomość MS Excel w zakresie umożliwiającym przygotowywanie analiz finansowych i kosztowych,
  • Umiejętność oceny postępu prac, stanu realizacji w oparciu o budżet i harmonogram,
  • Doświadczenie z zakresu księgowości/kontrolingu zarządczego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, współudział przy tworzeniu ambitnych projektów,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet socjalny, imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, kurs języków obcych) .
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page