Kierownik Działu Zakupów

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednej z największych sieci aptek w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu ZakupówMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie działem zakupów oraz podległym zespołem.
  • Kształtowanie i wdrażanie polityki zakupowej zapewniającej optymalizację kosztów oraz dywersyfikację źródeł dostaw.
  • Planowanie i kompleksową realizację procesów zakupowych.
  • Zapewnienie wymaganej dostępność komponentów i produktów w ramach  przyjętej polityki zarządzania zapasami.
  • Organizowanie działań związanych z postępowaniami przetargowymi w tym przygotowywaniu RFQ, oceny ofert itp.
  • Budowanie i rozwijanie profesjonalnych relacji z obecnymi dostawcami.
  • Prowadzenie negocjacji i wybór dostawców w ramach aktualnych i nowych produktów.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, lub bogate doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów
  • Mile widziana branża farmaceutyczna/FMCG.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse lub ekonomia)
  • Wysoko rozwinięte zdolności  interpersonalne, komunikacyjne oraz analityczne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Kartę pracowniczą uprawniającą do zniżek na zakupy dokonywane w sieci aptek.
  • Laptop, telefon komórkowy.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULITSPORT PLUS.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.