Kierownik działu zakupów

Orienta Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
- analiza ofert zakupowych, aktywne poszukiwanie nowych dostawców
- negocjacje warunków strategicznych umów z  partnerami biznesowymi
- współpraca z pozostałymi działami firmy
- nadzór nad składaniem zamówień i realizacją zakupów
- optymalizację kosztową i jakościową w zakresie procesów zakupowych
- utrzymywanie optymalnego stanu zapasów magazynowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- wysokie kompetencje negocjacyjne
- umiejętność ustalania priorytetów oraz nastawienie na realizację celów
- samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana znajomość języka włoskiego
- prawo jazdy kat. B

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.