Kierownik Działu Zakupów

HRK S.A.

Jasło, dolnośląskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów producenta osprzętu elektrotechnicznego oraz producenta detali dla przemysłu lotniczego poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu ZakupówMiejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Zarządzanie działem zakupów i magazynami
  • Zapewnienie dostępności materiałów, usług, narzędzi, kontrola stanów magazynowych
  • Zapewnienie optymalnych kosztów zakupu materiałów, usług i inwestycji
  • Analiza efektywności i optymalizacja procesów zakupowych i magazynowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców, negocjowanie warunków zakupów oraz budowanie odpowiednich relacji z dostawcami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów zakupowo-magazynowych
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu zakupów i zaopatrzenia lub techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży lotniczej, automotive lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.