Kierownik Działu Zakupów

HRK S.A.

Jasło, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów producenta osprzętu elektrotechnicznego oraz producenta detali dla przemysłu lotniczego poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu ZakupówMiejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Zarządzanie działem zakupów i magazynami
  • Zapewnienie dostępności materiałów, usług, narzędzi, kontrola stanów magazynowych
  • Zapewnienie optymalnych kosztów zakupu materiałów, usług i inwestycji
  • Analiza efektywności i optymalizacja procesów zakupowych i magazynowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców, negocjowanie warunków zakupów oraz budowanie odpowiednich relacji z dostawcami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów zakupowo-magazynowych
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu zakupów i zaopatrzenia lub techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży lotniczej, automotive lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.