Kierownik Działu Zakupów

Devire

Gdańsk, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdańsk

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Przygotowywanie ofert dla działu handlowego
  • Sporządzanie zestawień i analiz
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • Zamawianie surowców produkcyjnych
  • Przygotowanie i wdrożenie strategii zakupowych dla podległych asortymentów
  • Audyty, wybór i wdrożenie nowych dostawców
  • Bieżące monitorowanie trendów na rynku surowców
  • Eskalacje materiałowe w przypadku kłopotów związanych z dostawcami

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w obszarze zakupów
  • Możliwość podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Wykszatłcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prowadzenia negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód do użytku prywatnego

Devire Devire Devire Devire