Kierownik Działu Zakupów - Branża stalowa, okolice Częstochowy

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Zakupów.

Informacje o kliencie

Firma mojego Klienta jest jednym z największych producentów elementów stalowych w Polsce. Specjalistyczny park maszynowy, odpowiednie moce produkcyjne oraz wysoka jakość i innowacyjność wyrobów należą do kluczowych elementów, które przyczyniły się do uzyskania wiodącej pozycji na rynku krajowym i stabilnej pozycji na arenie międzynarodowej.

Opis stanowiska

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (upper intermediate)
  • Wymagane wyższe wykształcenie techniczne (preferowane materiałoznawstwo lub podobne)
  • Doświadczenie zawodowe w dziale zakupów, zaopatrzenia lub logistyki - 5 lat
  • Podstawowe umiejętności leaderskie - efektywne motywowanie, angażowanie i wyznaczanie celów pracownikom (zespół trzyosobowy)
  • Biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office - w szczególności MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniach
  • Prawo jazdy kat. „B"
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność negocjacji, analityczne myślenie i planowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

Profil kandydata

  • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych z kluczowymi dostawcami
  • Analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku dostaw w celu pozyskiwania alternatywnych źródeł dostaw
  • Wprowadzanie standardów i procedur w dziale zakupów
  • Optymalny wybór dostawców (niezawodność dostaw, jakość materiałów, cena)
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw - nadzorowanie terminowości zamówień, określanie terminów płatności, optymalizacja kosztów
  • Zarządzanie podległym zespołem - 3 Specjalistów ds. Zakupów

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page