Kierownik działu windykacji (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • zapewnienie prawidłowości i terminowości przebiegu procesu windykacji,
  • zarządzanie należnościami, rezerwami i limitem kredytowym klientów,
  • zarządzanie podległym zespołem: ustalanie celów i zadań oraz priorytetów pracy, motywowanie podległych pracowników, kontrolowanie statusu oraz terminowości realizacji wyznaczanych zadań, dbałość o szkolenia i rozwój,
  • przygotowywanie raportów, analiz i kalkulacji dla potrzeb własnego działu, organizacji i przełożonego,
  • efektywna współpraca z wszystkimi partnerami biznesowymi między innymi poprzez raportowanie wyników, planowanie procesów, komunikację i eskalację zagrożeń,
  • współpraca z działem sprzedaży poprzez utrzymywanie relacji, raportowanie wyników, zgłaszanie działań i komunikowanie problemów windykacyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze nauk ścisłych),
  • doświadczenie w obszarze windykacji,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość języka angielskiego - poziom min. komunikatywny,
  • wysoko rozwinięte umiejętności liderskie i analityczne,
  • prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia / kompetencji,
  • system premiowy, oraz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • rozwojowe stanowisko w międzynarodowych strukturach.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy