Kierownik Działu Wdrożeń

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta z branży IT szuka pracownika na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:

• Kierowanie projektami wdrożeń systemów informatycznych

• Ustalanie priorytetów, harmonogramu zadań, nadzór nad prowadzonymi projektami

• Uczestniczenie w działaniach przedsprzedażowych, prowadzenie negocjacji z klientami

• Koordynacja i rozliczanie pracy zespołu projektowego

• Wsparcie merytoryczne członków zespołu

• Zapewnienie dobrej komunikacji z klientem oraz wewnątrz zespołu projektowego

• Budowa procedur zarządzania jakością właściwych dla projektu i ich wdrożenie

• Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych

• Wdrażanie systemów ERP

Wymagania

Oczekujemy:

• Co najmniej 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi ERP

• Umiejętności pełnienia roli lidera, opartej na wspieraniu wiedzą pozostałych członków zespołu

• Umiejętności zarządzania zespołem

• Bardzo dobrej znajomości systemów klasy ERP (najlepiej Comarch ERPXL)

• Praktycznej znajomości MS SQL Server (T-SQL, DDL, Administracja)

• Wykształcenia wyższego

• Dobrej znajomości środowiska Windows

• Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

• Umiejętności pracy w zespole

• Zdolności szybkiego uczenia się

• Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

• Prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

• Znajomość aplikacji Crystal Reports

• Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie logistyka, produkcja

Oferujemy:

• Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie w zespole złożonym z młodych i energicznych ludzi

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

• System premiowania oparty o udział w zyskach

• Pracę w Rzeszowie i bliskich okolicach

• Zatrudnienie na umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Programowanie / Analizy