Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • organizacja oraz monitorowanie pracy Działu Utrzymania Ruchu
  • kompleksowe zapewnienie ciągłości ruchu maszyn produkcyjnych (dział napraw i konserwacji)
  • opracowywanie harmonogramów i realizacja przeglądów maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • nadzór nad instalacją nowego sprzętu
  • tworzenie specyfikacji dla nowych inwestycji
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty produkcji
  • przygotowywanie i negocjowanie umów z zewnętrznymi firmami zajmującymi się m.in. naprawami i konserwacją infrastruktury technicznej
  • planowanie i utrzymywanie założeń budżetowych na dany rok

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika, Automatyka)
  • min. 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • wiedza z zakresu automatyki i sterowania, układów pneumatycznych i hydraulicznych, procesów produkcyjnych oraz zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu
  • znajomość wtryskarek oraz form wtryskowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność zarządzania zespołem

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • długoterminową współpracę w stabilnej na rynku firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, darmowe lunche, prezenty świąteczne

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji