Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie jakości wykonanych napraw,
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • Kontakty z firmami serwisowymi oraz kontrola pracy serwisów zewnętrznych,
  • Wprowadzenie i nadzór nad systemem raportowania o awariach i przerwach w produkcji,
  • Udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń,
  • Opracowywanie budżetu kosztów remontów planowanych, kontrola wykonania i rozliczania tego budżetu,
  • Nadzór i kontrola zakupu części zamiennych i potrzebnych materiałów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów zamówień,
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz kontrolowanie jakości wykonanych napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej (branża FMCG),
  • Dobra znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Zdolność koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,
  • Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych,
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • Ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości