Kierownik Działu Transportu Kolejowego

CARBO - KOKS Spółka z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • kontrolowanie prawidłowego prowadzenia prac ruchu kolejowego oraz utrzymania ruchu, prowadzenia dokumentacji działowej
  • nadzór nad optymalnym wykorzystaniem taboru kolejowego,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami rynku transportu kolejowego,
  • przygotowywanie planów inwestycyjnych i pozostałych zestawień,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagamy:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie kolejowym,
  • doskonała znajomość rynku transportu kolejowego,
  • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania pracy własnej i podległych pracowników,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Branża koksownicza, wytwórca koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca BPO / outsourcing, Praca Logistyka, Praca Badania / Rozwój