Kierownik Działu Transportu i Spedycji

Lublin, lubelskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży transport - spedycja, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, monitory ekranowe
  • praca w biurze
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy

Twój zakres obowiązków to:

  • zarządzenie zespołem
  • stały kontakt oraz współpraca z partnerami biznesowymi firmy
  • organizacja oraz planowanie transportów międzynarodowych
  • budowanie, poszerzanie oraz aktualizacja bazy nowych klientów oraz przewoźników
  • dbanie o jakość usług transportowych oraz ich terminowość
  • ustalanie oraz negocjowanie warunków transportu

Oczekujemy:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość j. niemieckiego / rosyjskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie we współpracy z przewoźnikami na trasach międzynarodowych
  • znajomość giełd transportowych zarówno w obrębie naszego kraju jak i za granicą

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje
Praca Inne , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców