Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

Kierownik działu technologii

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży automotive o globalnym zasięgu z fabryką umiejscowioną na terenie gliwickiej strefy ekonomicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier procesu/technolog w firmie produkcyjnej w branży automotive
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/projektem
  • Znajomość specyfiki procesów i maszyn produkcyjnych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny
  • Zdolności liderskie/przywódcze
  • Orientacja na cele

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

  • Koordynacja pracy zespołu inżynierów i specjalistów procesu
  • Zapewniane jakości i terminowości wdrożeń nowych produktów do procesu produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych w procesem produkcji
  • Odpowiedzialność za PFMEA
  • Poprawa bezpieczeństwo pracy
  • Współpracować z działem produkcji, utrzymania ruchu i pozostałymi działami w zakresie realizowanych projektów

Oferujemy:

  • Stanowisko o dużej autonomii i decyzyjności
  • Pracę na miejscu w firmie z branży automotive o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Praca na produkcji , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości