W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 16 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Jesteśmy firmą z branży automotive o globalnym zasięgu z fabryką umiejscowioną na terenie gliwickiej strefy ekonomicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu technologii

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier procesu/technolog w firmie produkcyjnej w branży automotive
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/projektem
  • Znajomość specyfiki procesów i maszyn produkcyjnych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny
  • Zdolności liderskie/przywódcze
  • Orientacja na cele

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

  • Koordynacja pracy zespołu inżynierów i specjalistów procesu
  • Zapewniane jakości i terminowości wdrożeń nowych produktów do procesu produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych w procesem produkcji
  • Odpowiedzialność za PFMEA
  • Poprawa bezpieczeństwo pracy
  • Współpracować z działem produkcji, utrzymania ruchu i pozostałymi działami w zakresie realizowanych projektów

Oferujemy:

  • Stanowisko o dużej autonomii i decyzyjności
  • Pracę na miejscu w firmie z branży automotive o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.