Kierownik działu technologicznego: rysunki CAD i Inventor

Grot Marek Dobrzyński

Warszawa Bemowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarządzanie zespołem technologów wykonujących rysunki warsztatowe
w ślusarce stalowej: schody, balustrady, konstrukcje, ogrodzenia
Przydzielanie zadań, rozliczanie ludzi z tych zadań, koordynacja projektów
i współpraca z produkcją

Wymagania

Umiejętność pracy pod presją czasu, dobry kontakt z ludzmi
i umiejętności pracy w środowisku programu CAD

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się:<br/>- produkcją oraz montażami lekkich konstrukcji st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca