Kierownik Działu Techniki, Ofertowania i Realizacji

Klient InfoPraca

Poznań, wielkopolskie

Duża firma oferująca usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki w Polsce i zagranicą, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych w zakresie usług remontowych i montażowych sektorze przemysłowym i energetycznym
  • Tworzenie ofert i nadzór nad wycenami
  • Opracowywanie budżetów i planów wykonywania robót
  • Ocena ryzyka i potencjału projektów pod względem technicznym, realizacyjnym i jakościowym
  • Zapewnienie realizacji prowadzonych kontraktów z dotrzymaniem terminów, jakości i zakresu poprzez nadzór nad wykonawstwem robót i kompletację dostaw materiałów i usług podwykonawców
  • Zarządzanie i nadzór nad podległym zespołem, w tym nadzór nad ekipami podwykonawców

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w przemyśle
  • Znajomość rynku usług remontowych i montażowych w przemyśle i energetyce (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w kierowaniu pracownikami wykonawczymi na budowie
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu ofert oraz realizacji kontraktów
  • Doświadczenie w opracowywaniu budżetów i planowaniu robót
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: mechaniczne - budowa maszyn i pokrewne);
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad lub podobny)
  • Umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność; kreatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do pakietów sportowych)
  • Narzędzia pracy
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, a jednocześnie informujemy,  że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.