Kierownik działu techniki i eksploatacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży oil & gas
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (okres próbny -> czas nieokreślony)
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych rozwiązań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie wykorzystania gazu ziemnego
  • Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Dalszą ścieżkę kariery zgodnie ze strategią Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane elektryczne, elektromechaniczne lub mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość branży oil & gas
  • Umiejętność zarządzania zespołem osób
  • Umiejętność myślenia techniczno-analitycznego
  • Uprawnienia energetyczne SEP gr 1 i 3 (D + E)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych (relacja pracy biuro-teren: 80%-20%)
  • Kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Decyzyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (serwisanci stacji CNG/ LNG/ H2)
  • Zarządzanie magazynem części zapasowych
  • Planowanie wykonania przeglądów okresowych oraz czynności dozorowych UDT
  • Raportowanie do przełożonego
  • Prowadzenie książek serwisowych urządzeń
  • Prowadzenie rejestru zgłoszeń awarii
  • Śledzenie aktualnych przepisów dotyczących dozoru technicznego oraz zagadnień związanych z budową i eksploatacją stacji gazu ziemnego
  • Prowadzenie szkoleń dla podległego zespołu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy