Kierownik działu techniczno-handlowego

Neodynamic Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• realizację celów sprzedażowych firmy,
• budowanie motywującej atmosfery z podległym zespołem,
• aktywne pozyskiwanie klientów na rynku krajowym i zagranicznym,
• analiza potrzeb i wymagań wybranych rynków zagranicznych oraz rynku krajowego, poszukiwanie nisz rynkowych,
• koordynowanie doradztwa handlowo-technicznego podległego zespołu oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy w środowisku biznesowym,
• raportowanie wyników aktywności handlowej zespołu, analiza sprzedaży i kosztów oraz sporządzanie cyklicznych statystyk, sporządzanie planów i budżetu oraz analizy ich realizacji, osiąganie zaplanowanych celów (zgodnie z wcześniej przyjętym planem budżetowym),
• koordynowanie działań grupy doradców techniczno-handlowych w w/w zakresie.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz doświadczoną kadrą inżynierską,
• Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
• samodzielności, elastyczności i dyspozycyjności,
• kreatywności i zaangażowania oraz chęci rozwoju osobistego,
• orientacji na wyniki, umiejętności rozwiązywania konfliktów oraz działania pod presją,
• doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
• minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w bezpośredniej obsłudze klienta,
• prawa jazdy kat. B oraz dobrej znajomości programu Excel,
• umiejętność przekazywania wiedzy handlowo-technicznej,
• zdolności komunikacyjnych oraz znajomości technik negocjacji i sprzedaży.

Prezentacja firmy

Misją firmy Neodynamic sp. z o.o. jest optymalizowanie pracy masz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca