Kierownik działu technicznego

Perfect Consulting

podlaskie, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy PORTA KMI POLAND poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik działu technicznego do fabryki zlokalizowanej w SUWAŁKACH

Nr ref. 73/08/2020

Miejsce pracy: województwo podlaskie

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie

  • nadzór i organizacja pracy działu technologicznego
  • optymalizacja procesu technologicznego
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii i materiałów produkcyjnych
  • udział w procesie wdrażania nowych produktów
  • rozwiązywanie problemów reklamacyjno-jakościowych na poziomie zakładu
  • opracowywanie TKW (Technicznego Kosztu Wytworzenia) wyrobów
  • dokonywanie analizy rentowności wyrobów / list materiałowych/ nakładów czasu pracy / pracochłonności
  • uczestnictwo w targach, eventach branżowych
  • opracowywanie i aktualizacja procedur ISO
  • prowadzenie szkoleń w zakresie technologii oraz oferty produktowej
  • współpraca ze wszystkimi komórkami i oddziałami firmy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na start
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji
  • szereg świadczeń dodatkowych – karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, zajęcia językowe dla pracowników i ich dzieci, owocowe wtorki

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (profil techniczny)
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office
  • znajomość programów CAD oraz ERP
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i decyzyjność w działaniu
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność zarządzania czasem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca