Kierownik Działu Technicznego

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, znanego producenta w swoim segmencie rynku, z fabryką ulokowaną w okolicy Katowic (kierunek wschodni), poszukujemy sprawnego menedżera na stanowisko:

Kierownik Działu TechnicznegoMiejsce pracy: Katowice

Stanowisko podległe bezpośrednio pod Zarząd

Główne zadania:

Całościowe zarządzanie pracą działu technicznego w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, nadzór nad pracą podległego zespołu, zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych, nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, koordynacja wszystkich projektów technicznych i nadzór nad realizacją inwestycji, opracowywanie planów rozwoju technicznego firmy oraz przygotowywanie rozwiązań zmierzających do obniżenia kosztów produkcji, prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie budżetu działu oraz kontrola jego realizacji, osoba podlega bezpośrednio pod Zarząd.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w zarządzaniu służbami technicznymi w firmie produkcyjnej z branży FMCG, optymalnie w branży spożywczej,
  • znajomość specyfiki branży spożywczej,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny z uwagi na kontakt z przełożonym)
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • komunikatywność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność i dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • odpowiedzialną pracę w prężnie działającej firmie,
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.