Kierownik działu Technicznego

Hays Poland

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Hays Poland

Grodzisk Mazowiecki
NR REF.: 1173152

Naszym klientem jest jedna z polskich, dobrze znanych firm, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, mających zastosowanie, m.in. w ogrodnictwie. Nasz klient posiada nowoczesny park maszynowy, w którym na co dzień odkrywane są nowe możliwości produkcyjne. To sprawia, że firma dysponuje zarówno produkcją własnych wyrobów oraz wyrobów na życzenie klienta.
W związku z obecnie prowadzonymi projektami, poszukujemy osoby zainteresowanej rolą Kierownika działu Inżynierii Procesów. Dedykowanym miejscem pracy jest Grodzisk Mazowiecki.

Zadania:

  • Zarządzanie działem Inżynierii Procesów zgodnie z przyjętymi wewnętrznymi ustaleniami w kontekście Maintenance;
  • Współpraca z Zarządem w celu komunikowania potrzeb i pomysłów mających wpływ na procesy;
  • Realizacja celów technicznych i budżetowych działu Inżynierii Procesów;
  • Harmonogramowanie codziennej pracy zespołu inżynierów;
  • Pełny nadzór nad dokumentacją techniczną i projektową produkowanych wyrobów;
  • Czynny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych na produkcji;
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w kontekście doradztwa technicznego i technologicznego;
  • Współpraca z działem Handlowym;
  • Współpraca z narzędziowniami;
  • Wsparcie działu Projektowego w zakresie modelowania 3D w SolidEdge wraz z tworzeniem pełnej dokumentacji 2D oraz 3D detali oraz prototypowania;

 Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (dużym plusem będzie wykształcenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych);
  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku bądź liderskim lub starszego inżyniera;
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów zachodzących podczas produkcji i Maintenance;
  • Praktyczna wiedzy w zakresie konstruowania i projektowania technologicznych elementów z tworzyw sztucznych – SolidEdge;
  • Umiejętność tworzenia oraz czytania rysunków technicznych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i pracy w zespole; myślenie prewencyjne;
  • Praktyczna wiedza w zakresie technologii wtrysku i wytłaczania z rozdmuchem będzie dużym atutem;

Firma w zamian oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, interesujące wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet szkoleń produktowych i projektowych. Istnieje również możliwość przyjęcia roli ambasadora podczas reprezentowania firmy na targach i spotkaniach branżowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy