Kierownik Działu Technicznego

Beetsma Sp. z o.o.

Delfgauw, zagranica

Opis stanowiska pracy

Van den Berg Roses jest wiodącym producentem róż, posiadającym plantacje tych kwiatów na terenie Holandii, Kenii i Chin. Holenderskie szklarnie znajdują się w Delfgauw i mają powierzchnię ok. 110 000 m2, produkuje się w nich rocznie ponad 50 000 000 wielokwiatowych róż.

Wraz z planami powiększenia powierzchni szklarni , chłodni i terenów logistycznych firma Van den Berg Roses pragnie wzmocnić zespół, by zapewnić dalszy, profesjonalny rozwój organizacji.

Jako Kierownik Działu Technicznego będziesz odpowiedzialny za:

  • koordynowanie wszystkich napraw i przeglądów serwisowych maszyn, instalacji i urządzeń na terenie zakładu;
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie obszaru utrzymania ruchu;
  • rekomendacje i zalecenia dla Zarządu w kwestii inwestycji i modernizacji szklarń, maszyn i urządzeń;
  • aktywną strategię zakupu gazu ziemnego i energii elektrycznej;
  • zespół 3 pracowników działu technicznego.

Żeby osiągnąć powyższe cele niezbędne są:

  • wyższe wykształcenie techniczne;
  • szeroka wiedza techniczna z zakresu utrzymania ruchu;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
  • umiejętności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne;
  • pozytywne nastawienie i zdrowa dawka poczucia humoru.

Oferujemy Ci:

  • pełne wyzwań stanowisko w ambitnej, międzynarodowej organizacji nastawionej na rozwój pracowników;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełne wsparcie w kwestii zakwaterowania i załatwiania formalności w Holandii;
  • pracę w profesjonalnym i entuzjastycznym zespole.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis