Kierownik Działu Technicznego

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE

PREZES ZARZĄDU CZELADZKICH WODOCIĄGÓW SP. Z O.O. W CZELADZI

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

1. Podstawowe wymagania kwalifikacyjne:

Wymagania niezbędne:

a) wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku,

b) doświadczenie zawodowe min 5 lata na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,

c) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, Word,

d) posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na określonym stanowisku.

e) prawo jazdy kat. B.

2. Pozostałe wymagania kwalifikacyjne:

Wymagania dodatkowe:

a) posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,

b) znajomość organizacji i zasad funkcjonowania sieci wod – kan, procedur administracyjnych,

c) umiejętność pracy z dokumentacją techniczną dla inwestycji sieciowych,

d) zdolność analitycznego myślenia,

e) komunikatywność, współpraca zespołowa, samodzielność, organizacja pracy własnej,

a) mile widziana znajomość programu Norma PRO, programu AutoCAD, znajomość środowiska GIS oraz ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzanie ścieków,

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) organizacja pracy Działu Technicznego, pełnienie nadzoru nad właściwym wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników.

b) opracowywanie bilansu zapotrzebowania na wodę oraz bilansu ścieków pod względem ich ilości.

c) pełnienie nadzoru nad przekazywaniem do Działu Księgowości dokumentacji potwierdzającej realizację zleceń odpłatnych.

d) planowanie, przygotowywanie i realizowanie inwestycji własnych spółki oraz pełnienie nadzoru nad przebiegiem inwestycji obcych.

e) uczestniczenie w komisyjnych odbiorach sieci komunalnej i obiektów wodno – kanalizacyjnych.

f) pełnienie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentacji wewnątrz działu.

g) opracowywanie rocznych i wieloletnich planów remontów sieci, obiektów i inwestycji własnych, opiniowanie dokumentacji i uzgadnianie, pełnienie nadzoru nad wykonawstwem.

h) opracowywanie rocznych planów zamówień publicznych.

i) nadzorowanie i prowadzenie rejestru umów dla wszystkich działów spółki i samodzielnych stanowisk oraz przygotowywanie niektórych umów.

j) dokonywanie uzgodnień lokalizacyjnych sieci wod-kan.

k) wydawanie warunków technicznych i podłączenia obiektów do miejskich sieci wod-kan oraz pełnienie nadzoru nad prowadzeniem rejestru odbiorów technicznych.

l) pełnienie nadzoru nad opłatami środowiskowymi.

m) pełnienie nadzoru nad wykonywanymi kosztorysami na roboty budowlano – montażowe.

n) wykonywanie inne czynności zlecone przez bezpośredniego przełożonego, niezbędne do właściwego funkcjonowania działu.

4. Warunki pracy na stanowisku:

a) praca w trybie jednozmianowym, przeciętnie 8 godzinnym,

b) praca w pomieszczeniach biurowych, wymagająca wyjść w teren,

c) praca biurowa na stanowisku wyposażonym w monitor ekranowy,

Budynek piętrowy nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek bez podjazdu i windy.

5. Wymagane dokumenty:

CV z zapisem o treści ” Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji na stanowisko Kierownik Działu Technicznego.

6. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być złożone osobiście w sekretariacie Czeladzkich Wodociągów Sp. z o.o. , ul. Katowicka 42, 41-250 Czeladź od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, przesłane pocztą na w/w adres, lub e-mailem na adres: l.szkoc@wodociagi.czeladz.pl

7. Pozostałe informacje:

a) Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

b) Kandydaci, będą informowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy o podanie w CV numeru telefonu, jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na kontakt telefoniczny. Dana ta nie jest obowiązkowa, ale bez niej Pracodawca nie będzie mógł się z Panem/Panią skontaktować.

c) dokumenty aplikacyjne nieodebrane w ciągu trzech miesięcy od daty dostarczenia zostaną komisyjnie zniszczone, lub usunięte ze skrzynki e-mailowej,

d) w przypadku unieważnienia naboru, złożone dokumenty kandydatów są wydawane ich nadawcom albo komisyjnie niszczone/kasowane po upływie trzech miesięcy od daty unieważnienia naboru.

Prezentacja firmy

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi posiada for... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca