Kierownik Działu Technicznego - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Działu TechnicznegoMiejsce pracy: Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za prawidłowe działanie Biura Technicznego w zakresie powierzonych zadań;
  • bieżąca analiza dokumentacji projektowej pod względem poprawności i wykonalności zaprojektowanych rozwiązań;
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i ewentualne korekty projektu;
  • współpraca z zespołem projektantów oraz przedstawicielami Zamawiającego w zakresie proponowanych zmian w projekcie;
  • odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie oraz kontrolę dokumentacji technicznej projektu;
  • Prowadzenie rejestrów zmian i modyfikacji dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • mile widziane studia wyższe na kierunku budownictwo;
  • doświadczenie w zakresie koordynacji procesu projektowania oraz technicznej analizy dokumentacji projektowej;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej;
  • umiejętność identyfikacji, dogłębnej analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych;
  • umiejętność precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności;orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

OFERUJEMY:

  • pracę przy dużym kontrakcie infrastrukturalnym na terenie woj. zachodniopomorskiego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie;
  • dodatek mieszkaniowy i/lub samochód służbowy na wyłączność (zależnie od potrzeb);
  • laptop, telefon;
  • ubezpieczenie grupowe na życie, opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.