Kierownik działu sprzedaży

Devire

Grudziądz, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Grudziądz

Dla jednego z Klientów z branży technicznej poszukujemy Kandydata, który obejmie stanowisko Kierownika sprzedaży.

Zakres obowiązków:

Wdrażanie strategii firmy

Realizowanie celów określonych dla powierzonego regionu: sprzedaż, czynniki jakościowe pracy

Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu poprzez: zatrudnianie, motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników

Rozwój bazy klientów w regionie województw ( pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie )

Aktywny monitoring rynku i rozwój portfolio produktów

Monitorowanie działalności konkurencji

Negocjowanie kontraktów z klientami kluczowymi

Wymagania:

Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem poparte sukcesami

Znajomość produktów ( przekładnie, sprzęgła, silniki, sprężarki, pompy)

Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Dobra znajomość języka angielskiego

Preferowane wykształcenie techniczne

Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania pracownikami,

Wysokie umiejętności coachingowe oraz przekazywania wiedzy,

Umiejętności handlowe i negocjacyjne,

Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

Znajomość obsługi pakietu MS Office,

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od efektów pracy.

Możliwość wsparcia w relokacji (mieszkanie)

System szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Miła i przyjazna atmosfera pracy.

Kartę multisport.

Niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon )

Devire Devire Devire Devire