Kierownik działu sprzedaży

41-308 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Hurtownia Long Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?
Doświadczonego, energicznego i operatywnego menedżera sprzedaży z wysokimi ambicjami i aspiracjami. Oferujemy ciekawe stanowisko, wiele wyzwań, b. duże możliwości rozwojowe. Zapewniamy samodzielność w działaniu, wsparcie w budowaniu sieci sprzedaży i ekspansji nowych rynków.

Za co będzie odpowiedzialna osoba na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży?
Zarządzanie zespołem handlowym: organizacja pracy, motywowanie, wsparcie i rozwój zespołu handlowców
Odpowiedzialność za wyznaczanie i realizację celów sprzedażowych zespołu handlowego
Współpraca ze strategicznymi klientami biznesowymi
Działania w obszarze marketingowego wsparcia sprzedaży: zlecanie promocji handlowych, wprowadzanie innowacji i nowości produktowych
Docelowo: ekspansja na rynku i budowanie sieci sprzedaży

Wymagania

Cechy idealnego kandydata:
Doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowym
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i menedżerskie
Samodzielność, operatywność, dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
Znajomość branży budowlanej i instalacyjnej
Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy
Współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
Stanowisko nakierowane na dynamiczny rozwój i ekspansję
Ciekawą pracę zapewniającą realizację odpowiedzialnych zadań
Wpływ na strategiczne decyzje i dużą samodzielność w działaniu
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji
Atrakcyjne wynagrodzenie

Firma LONG została założona w 1990 r. i od początku działa w dwóch oddziałach: w Dąbrowie... Górniczej i w Sosnowcu. Firma ma stabilną pozycję na rynku, obecnie w fazie wdrażania innowacji i odświeżania procesów. LONG planuje rozwój i ekspansję na nowe rynki.
Posiadamy własną nowoczesną bazę magazynowo - handlową. Utrzymujemy duże zapasy magazynowe. Współpracujemy z czołowymi producentami. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów instalacyjnych sieci wod-kan., c.o. i gazu oraz materiałów budowlanych. Obsługujemy firmy wykonawcze, mamy wysokie ambicje rozwojowe.
Od 2013r. firma stała się udziałowcem grupy zakupowej POLSKIE HURTOWNIE INSTALACYJNE SP. Z O.O.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
5.500,00 zł - 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Top management