Kierownik Działu Sprzedaży

REED Engineering

02-017 Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

W związku z rozwojem struktur firmy naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-017 Warszawa

Opis stanowiska:

• Zarządzanie działem sprzedaży.

• Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz wyniki finansowe Oddziału.

• Opieka nad klientami z powierzonego obszaru sprzedażowego.

• Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami firmy.

• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.

• Reprezentowanie firmy na spotkaniach oraz wydarzeniach branżowych.

• Motywowanie i wspieranie podległego zespołu w codziennych zadaniach.

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży technicznie zaawansowanych urządzeń/maszyn wymagających konsultacji technicznych w rozmowach z potencjalnymi użytkownikami.

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim.

• Wiedza z zakresu pneumatyki.

• Wykształcenie wyższe techniczne.

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

• Pracę na stanowisku mającym realiny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.