Kierownik Działu Sprzedaży Telefonicznej

Arvato Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • zarządzanie Projektem Telesprzedażowym (ok. 100 osób)
  • motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów
  • dotrzymywanie warunków umowy z Klientem, realizacja celów sprzedażowych oraz odpowiedzialność za wynik finansowy
  • odpowiedzialność za wyniki pracy podległych Koordynatorów
  • tworzenie raportów, zestawień jakościowych oraz ilościowych
  • generowanie i realizacja pomysłów na nowe działania sprzedażowe
  • analiza, identyfikacja i rekomendowanie obszarów do poprawy / optymalizacji
  • rozwijanie umiejętności / kompetencji podwładnych poprzez szkolenia oraz coaching.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w sprzedaży usług
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność motywowania, wyznaczania celów i nadzorowania pracy
  • charyzma, zaangażowanie, własna inicjatywa i kreatywność
  • dojrzałość biznesowa, samodzielność, konsekwencja i dyscyplina w działaniu
  • nastawienie na osiąganie wyników i realizację wyznaczonych celów
  • umiejętności analityczne, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana.

Oferujemy:

  • możliwość wewnętrznego rozwoju i awansu
  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjny system kafeteryjny
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne system premiowy, uzależniony od realizacji celów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.