City Car Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer marki FORD w Gliwicach poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Miejsce pracy: Gliwice k. Katowice,Częstochowa,Sosnowiec,Zabrze,Bielsko-Biała,Bytom,Ruda Śląska,Rybnik,Tychy

City Car – Gliwice

Autoryzowany Delaer Ford’a, sześciokrotny zdobywca prestiżowej nagrody Chairman’s Award poszukuje do pracy w Gliwicach kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU  SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Opis stanowiska pracy

• Zarządzanie stokiem samochodów używanych (wyceny / odkupy / rotacja / sprzedaż / wiekowanie magazynu)

• Zarządzanie podległym działem pod kątem realizacji założeń budżetowych

• Zarządzanie podległym zespołem

• Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami oraz dbałość o utrzymanie długofalowej współpracy z nimi.

• Sprzedaż samochodów używanych osobowych i dostawczych

• Oferowanie usług finansowych zgodnie z polityką firmy

• Realizacja założeń jakościowych, ilościowych oraz marżowych firmy.

• Raportowanie wyników i efektów pracy.

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

• Doświadczenie handlowe w sprzedaży oraz zakupach samochodów używanych (warunek konieczny).

• Praktyczna znajomość wyceny samochodu używanego (znajomość rynku, narzędzi)

• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność i doświadczenie w negocjacjach

• Silna motywacja i determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów

• Umiejętność łatwego nawiązywanie kontaktów z Klientami

• Optymizm, komunikatywność oraz kreatywność w działaniu

• Koncentracja na zadaniach

• Umiejętność obsługi pakietu Office

• Prawo jazdy kat. B. – minimum 2 letnie doświadczenie

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Niezbędne narzędzia w pracy- laptop, telefon komórkowy

• Koleżeńską atmosferę w pracy

• Przyjazne relacje ze współpracownikami i przełożonym

• Pomoc w okresie adaptacyjnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.