Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych

BMW Dobrzański Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

GOTOWY NA OBJĘCIE PROWADZENIA?

Nadaj swojej karierze moc 600 koni mechanicznych i obejmij prowadzenie zespołu sprzedażowego w BMW Dobrzański – firmie, która łączy 100-letnią tradycję funkcjonowania w branży motoryzacyjnej, z prestiżem marki BMW i budowaniem długofalowych relacji z Klientami. Jeżeli masz ambicję poprowadzenia zgranego Zespołu sprzedażowego, który już teraz realizuje stawiane cele i masz umiejętności, które pozwolą Ci wprowadzić ten Zespół na jeszcze wyższy poziom, dołącz do BMW Dobrzański jako:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zapewnienie stałego wzrostu zadowolenia Klientów
  • Zarządzanie pracą Zespołu sprzedażowego i rozwój jego Członków
  • Zarządzanie celami, kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPI) oraz indywidualnymi i zespołowymi wynikami sprzedaży
  • Analizowanie danych, tworzenie raportów sprzedażowych, prezentacja wyników oraz w razie potrzeby wdrażanie korekt w działaniu
  • Aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów wspólnie z Zespołem Doradców ds. Sprzedaży
  • Koordynacja wewnętrznych procedur i logistyki
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży
  • Reprezentowanie Działu Sprzedaży w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą

Oczekujemy od Ciebie:

  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy
  • Potwierdzonych sukcesów w sprzedaży w branży motoryzacyjnej
  • Udokumentowanych sukcesów zarządzanego przez Ciebie Zespołu sprzedażowego
  • Umiejętności zarządzania Zespołem, zapewniania mu optymalnych warunków pracy i motywowania Pracowników
  • Dużego zainteresowania branżą motoryzacyjną i markami BMW/MINI
  • Znajomości technik sprzedaży oraz pełnego zorientowania na realizację potrzeb Klientów marki premium
  • Umiejętności negocjacji oraz rozwiązywania problemów
  • Samodzielności w działaniu, zaangażowania i motywacji do przekraczania wyznaczanych celów
  • Umiejętności i gotowości do szybkiego uczenia się
  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie średniozaawansowanym

Będąc Kierownikiem Działu Sprzedaży Samochodów Nowych w BMW Dobrzański otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Telefon komórkowy i laptop
  • Po okresie próbnym (3 m.) możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową
  • Pracę w nowoczesnym, przestronnym obiekcie
  • Możliwość prowadzenia zgranego, doświadczonego Zespołu, który już teraz odnosi sukcesy i realizuje stawiane mu cele
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Jeśli Twoja moc jako Lidera Zespołu jest równa mocy BMW serii M - APLIKUJ!

Prezentacja firmy

Nasza historia sięga niemal 100 lat wstecz. Rozpoczął ją Zygmunt Dobrz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive