Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0941

Obowiązki:

- budowanie i zarządzenie zespołem spedytorów,
- pomoc w rozwoju zawodowym pracowników wydziału,
- pozyskanie oraz utrzymanie stałych kontaktów z klientami,
- realizacja założonych celów sprzedażowych,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- raportowanie wyników pracy zespołu,
- wdrażanie usprawnień,
- ścisła współpraca z zarządem.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: logistyka

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i spedycji, umiejętność strategicznego myślenia, mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku, umiejętność zarządzania zespołem. Biegła znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Adres www: http://phenix-agencja.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy