Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • znajomość przepisów dotyczących problemów wdrażania projektów
  • znajomość wymagań specyficznych klienta ( CSR )
  • prowadzenie nadzoru nad wykonywaną dokumentacją konstrukcyjną z uwagi na jej kompletność oraz odpowiednią dystrybucję do odpowiednich działów produkcji
  • prowadzenie nadzoru nad prawidłową gospodarką dokumentacji konstrukcyjnej
  • uczestniczenie w pracach zespołu APQP podczas uruchomienia nowego wyrobu
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją konstrukcyjną wyrobów dostarczoną przez klientów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w pracy w firmach stosujących IATF 16949 w branży automotive
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość wykonywania dokumentacji konstrukcyjnej w środowisku Solid Edge
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń ciśnieniowych oraz zagadnień APQP

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, wyjazdy służbowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wdrażanie nowych projektów konstrukcyjnych związanych nowymi wyrobami
  • pakiet benefitów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji