Kierownik Działu Sanitarnego (Projektowanie)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1152666

Kierownik Działu Sanitarnego i HVAC (Dział Projektowy)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie pracą działu HVAC i Sanitarnego odpowiedzialnego za realizację różnorodnych projektów (w sektorze przemysłowym i komercyjnym):
    • planowanie pracy działu i przygotowania harmonogramów prac
    • dbanie o prawidłową realizację budżetu działu
    • nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych projektów
    • kontrola prac prowadzonych w dzial
  • Współpraca z pozostałymi działami w ramach prowadzonych projektów
  • Udział w sprzedaży, pozyskiwaniu nowych zleceń
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów
  • Odpowiedzialność za realizację projektu na wszystkich jego etapach, w zgodziez warunkami umowy, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa

 Wymagania
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku w dziale projektowym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji i delegowania zadań
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem oraz pozyskiwania nowych zleceń
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy