Kierownik działu przygotowania produkcji w branży budownictwa kolejowego

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Kierownik działu przygotowania produkcji w branży budownictwa kolejowegoMiejsce pracy: Kraków

Zadania

  • kierowanie zespołem ofertowym i nadzorowanie przygotowywania wycen przetargowych
  • koordynowanie sporządzania kosztorysów ofertowych;
  • przygotowanie budżetów ofertowych w zakresie robót torowych;
  • kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza;
  • weryfikacja ofert i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami;
  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • doświadczenie w zakresie kompleksowego przygotowania wycen w branży budownictwa kolejowego;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy w pod presją czasu;
  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word);
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
  • dobra znajomość programu MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie