Kierownik Serwisu Samochodów Rajdowych

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie przygotowywania samochodów do rajdów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Serwisu Samochodów RajdowychMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem budowy i remontów silników oraz skrzyń biegów
  • Planowanie, organizowanie pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac
  • Motywowanie i kontrola podległych pracowników
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doskonała znajomość budowy i zasady działania silników spalinowych
  • Doskonała znajomość budowy i zasady działania skrzyń biegów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Umiejętności organizacyjne (planowanie pracy)
  • Bardzo mile widziane jest doświadczenie w motorsporcie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.