Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik Działu Promocji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: marketing, zarządzanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym i/lub kierowniczym stanowisku – minimum 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum 1 rok
  • Wiedza i doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych technik komunikacji i promocji przy wykorzystaniu wszystkich kanałów komunikacji
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętność pracy w systemie projektowym
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracy, kreatywność
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zakres zadań:

  • Opracowanie strategii działania i rozwoju działu w celu zapewnienia realizacji celów firmy
  • Planowanie, realizacja oraz bieżący monitoring budżetu marketingowego
  • Koordynowanie całokształtu działań wizerunkowych w firmie
  • Opracowywanie i wdrażanie kreatywnych koncepcji promocji dla produktów i usług oferowanych przez firmę
  • Planowanie i koordynowanie działań wspierających sprzedaż (komunikacja, programy lojalnościowe; akcje sprzedażowe, kampanie produktowe, organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych dla klientów)
  • Nadzór nad prawno – podatkową zgodnością działań promocyjnych
  • Zarządzanie i rozwijanie działu promocji oraz podległego zespołu
  • Współpraca z partnerami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) w zakresie działań marketingowo-promocyjnych
  • Prowadzenie badań marketingowych – analiza branży, rynku, konkurencji, monitorowanie trendów rynkowych, analiza strategiczna i bieżąca, badanie efektywności podjętych działań marketingowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realny wpływ na działania promocyjne firmy
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

Termin składania aplikacji: 18.08.2018

W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie w pracy związane z marketingiem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne