Kierownik Działu Projektowego

KONSBUD

Stobno 72-002 Dołuje, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
- zarządzanie Działem Projektowym,
- koordynowanie prac projektowych,
- nadzór i raportowanie prac projektowych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aktualnego CV elektronicznie z dopiskiem "Kierownik Działu Projektowego" lub osobiście w siedzibie firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego – budownictwo – KBI,
- uprawień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
- bardzo dobrej znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCad, Office, RM-WIN, Robot itp.,
- dokładności, sumienności, umiejętności zarządzania i pracy w zespołem, samodzielności w podejmowaniu decyzji,
- prawa jazdy.

Dodatkowym atutem będzie:
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma Konsbud, zajmująca się projektowaniem i realizacją konstrukcji bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca