Kierownik Działu produkcji i Utrzymania Ruchu

ERGOPAK Sp. z.o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą z 20 - letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. W skutek dynamicznego rozwoju, rozpoczynamy współpracę w ramach Międzynarodowego Koncernu Produkcyjnego. Do naszego zakładu mieszczącego się tuż pod Wrocławiem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie związane z efektami wykonywanej pracy

Praca w systemie zadaniowym.

Obowiązki:

  • Kierowanie i koordynowanie produkcją zakładu działającego w systemie czterobrygadowym,
  • Planowanie kolejności wykonywania zleceń oraz przydział pracowników do poszczególnych zadań,
  • Nadzór i weryfikacja pracy podległych pracowników w czynnościach związanych z realizacją planów produkcji,
  • Regularne forecastowanie komponentów używanych do procesu produkcji jak również prawidłowe utrzymanie zapasów,
  • Regularne raportowanie do zarządu firmy wszystkich działań związanych z podległym procesem produkcji,
  • Mierzenie jakości procesu wytworzonych produktów m.in. poprzez właściwy nadzór nad procesem produkcji,
  • Przygotowywanie informacji związanych z funkcjonowaniem w zakresie produkcji i organizacji pracy.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym o podobnym charakterze,
  • Dobra organizacja własnej pracy jak również podległemu zespołowi,
  • Średnie techniczne lub wyższe,
  • Silna motywacja i chęci rozwoju zawodowego,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu,
  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o wysyłanie CV na wskazany adres mailowy. W miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą z 20 - letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości