Kierownik Działu Planowania

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie planowaniem produkcji i zespołem planistów.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem sporządzania planów produkcyjnych firmy,
  • Bieżąca kontrola wykonania planu produkcyjnego i wprowadzanie korekt do planu,
  • Uczestniczenie w planowaniu strategii produkcyjnej,
  • Współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania zasobów ludzkich, maszyn i linii produkcyjnych,
  • Uczestniczenie w przedsięwzięciach związanych z poprawą efektywności i optymalizacją procesu produkcyjnego,
  • Usprawnianie obiegu informacji / redukcja dokumentów w procesie planistycznym.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika działu planowania produkcji min. 2 lata lub min. 4- letnie doświadczenie w dziale planowania produkcji,
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość systemów MS Office (Word, Excel, Power Point), SAP system,
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny (program prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety sportowe);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z marką rozpoznawalną na całym świecie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page