Kierownik Działu Personalnego

SP SD Management Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszym Partnerem jest międzynarodowa firma handlowa, działająca w branży spożywczej od prawie 15 lat. Obecnie zatrudnia około 350 pracowników. Firma posiada bardzo dobre opinie, zapewnia wysoką jakość produktów i cały czas zwiększa zasięg swojej działalności.

W związku z rozbudową struktur, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Kod referencyjny: KDP/10/2017

Na tym stanowisku z pewnością spotkasz się z zadaniami:

  • Współtworzenie i wdrażanie polityki oraz strategii personalnej dla całej firmy,
  • Wprowadzenie standardów, narzędzi i nowych rozwiązań w obszarze: wynagrodzeń, premiowania, rekrutacji i selekcji, wdrażania pracowników, ocen rozwojowych,
  • Monitorowanie poziomu satysfakcji pracowników, budowanie narzędzi motywacyjnych,
  • Wdrażanie systemów dla identyfikacji talentów oraz szkoleń i rozwoju pracowników,
  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Zarządzanie kilkuosobowym działem personalnym (twardy i miękki HR).

Aby sprostać tym zadaniom, niezbędne będzie posiadanie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierownika personalnego,
  • Doświadczenia w realizacji projektów związanych z tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań wspierających procesy zarządzania pracownikami,
  • Dobrej znajomości prawa pracy,
  • Kreatywności oraz pomysłowości w tworzeniu koncepcji zarządzania HR,
  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Doskonałych kompetencji interpersonalnych, współpracy i komunikacji.

Mile widziana będzie znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego.

Nasz partner proponuje w ramach stanowiska:

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych projektów HR,
  • Samodzielne, pełne wyzwań stanowisko kierownicze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny i kartę MultiSport.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w zakresie doradztwa i usług związanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa