Kierownik Działu Obsługi Roszczeń

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu Działu Obsługi Roszczeń

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład jednej z największych grup finansowych na świecie

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu Działu Obsługi Roszczeń

  • Zapewnienie bieżącej obsługi świadczeń ubezpieczeniowych zgodnie z obowiązującymi warunkami ubezpieczenia, przepisami prawa polskiego oraz procedurami wewnętrznymi

  • Nadzór nad procesem podejmowania decyzji o zasadności roszczenia, kierowania pism do Klientów oraz urzędów administracji

  • Koncentracja na kliencie i jego potrzebach - dostarczanie satysfakcjonujących rozwiązań dotyczących obsługi roszczeń i budowania zadowolenia Klienta

  • Wdrażanie nowych produktów ubezpieczeniowych w zakresie obsługi roszczeń

  • Prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej (przygotowywanie raportów)

  • Współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów ubezpieczeniowych

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku związanym z obsługą świadczeń (warunek konieczny)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Wykształcenie wyższe magisterskie

  • Wiedza na temat profesjonalnej obsługi klienta oraz aktualnych rozwiązań stosowanych w branży ubezpieczeniowo-finansowej

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page