Kierownik Działu Obsługi Klienta

Gi Group Poland S.A.

Głogówek, opolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Głogówek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie obszarami: obsługa klienta, zakupy operacyjne materiałów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • zarządzanie zamówieniami Klientów
  • nadzór nad procesowaniem reklamacji logistycznych
  • zapewnienie ciągłości produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów komponentów i opakowań
  • współpraca z centralnym działem obsługi klienta i sprzedaży (oddział w Niemczech)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji procesu dyspozycji/obsługi klienta w branży produkcyjnej
  • umiejętyności obsługiwania SAP
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta, na umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • naukę języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • dodatkow 20 minut przerwy wliczone w czas pracy
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego
  • premię za obecność
  • premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.