Kierownik Działu Obiegu Dokumentów i Archiwizacji

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • koordynacja i zarządzanie codzienną pracą działu;
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów, utrzymanie porządku i archiwizacja dokumentów;
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania kancelarii oraz wdrażanie narzędzi do usprawniania pracy;
  • dbanie o komunikację między poszczególnymi osobami, działami i innymi firmami;
  • digitalizacja zbiorów w formie katalogów, kopii;
  • selekcja dokumentów oraz opieka nad zbiorami dokumentów;
  • gromadzenie akt, odpowiednie opisywanie  i klasyfikowanie;
  • przechowywanie i udostępnianie dokumentów;
  • analiza zbiorów podlegających utylizacji;
  • przygotowywanie dokumentacji dla nabywców portfeli wierzytelności;
  • wsparcie członków zespołu w zadaniach związanych z obiegiem dokumentów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość dynamicznego rozwoju w ramach grupy kapitałowej,
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)
  • miłą i partnerską atmosferę pracy,
  • pracę w centrum Łodzi w nowoczesnym biurowcu

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z archiwizacją dokumentów,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • wysoka komunikatywność,
  • dokładnośći skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze korespondencji sądowej i komorniczej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.