Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Kierownik działu montażu

Zawiercie, śląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Kierownika działu montażu.

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołem pracowników
- Wykonywanie planu produkcyjnego
- Wykorzystywanie narzędzi PDCA oraz Lean Manufacturing do wspomagania procesów produkcji
- Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie przydzielonego obszaru produkcji
- Zwiększanie wydajności podległych pracowników

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w międzynarodowej firmie
- Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Wymagania

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz PDCA
- Umiejętność zarządzania zespołem
- Umiejętności organizacyjne
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Sumienność i rzetelność

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Produkcja , Praca Kadra zarządzająca , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis