Kierownik Działu Montażu

AURATOR Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

1.Planowanie, organizowanie pracy podległych pracowników i komórek organizacyjnych.
2. Motywowanie i kontrola podległych pracowników w celu właściwego i terminowego wykonywania zadań i osiągania planowanych wyników produkcyjnych.
3. Egzekwowania przestrzegania przez pracowników przepisów, zasad bezpieczeństwa
i higieny pracy,
4. Odsuwanie podległych pracowników od pracy w przypadku stwierdzenia naruszenia przez podwładnych naruszenia zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego lub dyscypliny pracy.
5. Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu przezwajania
6. Planowanie i kontrola pracy brygad przezwajania
7. Nadzór nad jakością i terminowością prac
8. Raportowanie wyników napraw maszyn elektrycznych oraz produkcji części.
9. Przeprowadzanie szkoleń pracowniczych

Wymagania

1. Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
2. Wykształcenie minimum zawodowe
3. Znajomość branży
4. Zdolności kierownicze
5. Zdolność zarządzania i nadzorowania prac

Mile widziane uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji